Mecze juniorów GKS z dni 20-22 października
Prezentujemy zestawienie wyników meczów juniorskich drużyn GKS Bełchatów z dni 20-22 października 2017 roku. W tym okresie zagrało sześć naszych drużyn (trzy pauzowały), z których pięć wygrało swoje spotkania.
I LW Junior Starszy A1
22.10.2017
GKS Bełchatów - Sport Perfect Łódź 2:1 (1:1)
Bramki dla GKS: 11’ Śpiewak as. Szyszkowski, 82’ Janik
Skład GKS: Pędziwiatr, Sionkowski, Kowalik (2xż.k), Bykowski, Miller (65’ Rośczak), Śpiewak, Bryła, Lewandowski (75’ Chudzik), Bąkowicz, Janik (ż.k.), Szyszkowski (46’ Łudczak)
W 69. minucie meczu czerwona kartka: Kowalik (GKS)
Trenerzy: Dawid Ciupiński i Zygmunt Łuszcz
Kierownik: Piotr Michalak
Centralna Liga Juniorów U-15
20.10.2017
Escola Varsovia - GKS Bełchatów 3:0 (0:0)
Skład GKS: Kewin Komar (50. Mateusz Wolankiewicz), Norbert Stefaniak (50. Wiktor Korpas), Michał Ciołkowski, Hubert Jakubiec, Gustaw Stemplewski (55. Łukasz Mielczarek), Jeremiasz Góralczyk, Kamil Cieślak (55. Kacper Kondracki [65. Kacper Konstańczuk]), Kacper Sionkowski, Oskar Przywara (60. Mateusz Kaflowski), Kamil Mizera, Olaf Ossowski (55. Peter Sobera)
Trener Adrian Teodorczyk
Kierownik Marek Cieślak
I LW Trampkarz C2
21.10.2017
MKP Boruta Zgierz - GKS Bełchatów SA 1:4 (0:1)
Bramki dla GKS: 24’ Jasiński Kamil as. Czyżewski Szymon, 49’ Pietrasiak Kacper as. Miarka Mateusz, 59’ Cytarzyński Jan as. Rygała Bartłomiej, 70’ Jasiński Kamil as. Czyżewski Szymon
Skład GKS: Gogul Konrad, Kurzydlak Dominik, Jasiński Kamil, Marciniak Mateusz, Bartkiewicz Maciej, Załęczny Kacper, Nowak Jakub, Czyżewski Szymon, Kurzawa Ernest, Rygała Bartłomiej, Cytarzyński Jan
Grali także: Stankiewicz Bartosz, Kmiecik Dawid, Miarka Mateusz, Pietryka Dawid, Pietrasiak Kacper, Krukiewicz Klaudiusz, Jurczyk Paweł
Trener Bryś Marcin
Kierownik drużyny: Pietryka Krystian
LO Młodzik D1 gr. I
22.10.2017
GKS Bełchatów - Włókniarz Zelów 12:0 (6:0)
Bramki dla GKS: Książczyk 4’ (as. Grałka), 12’ (as. Urban), Świątek 5’ (as. Grałka), 18’ (as. Książczyk), Urban 16’, 29’ (as. Galicki), Krzysztofik 31’ z rzutu wolnego, 44’ (as. Lang), Wiewiórowski 50’ (as. Wilk), Samsik 52’ (as. Sobala), Sobala 55’ (as. Krzysztofik ), 58’ (as. Wiewiórowski)
Skład GKS: Wiktor Wójcik - Mikołaj Kabziński, Kacper Kucharski, Jakub Grałka, Mateusz Galicki, Oliwier Urbaniak, Eryk Świątek, Mateusz Książczyk, Tomasz Urban
Grali także: Kacper Foltyn, Maksymilian Samsik, Kacper Sobala, Kajetan Płomiński, Filip Wilk, Jonasz Wiewiórowski, Oskar Kuśmierek, Mikołaj Krzysztofik, Paweł Lang
Trener Radosław Kozoń
Kierownik Tomasz Kabziński
LO Młodzik D1 gr. II
22.10.2017 r.
GKS II Bełchatów - Polonia Piotrków 2:1 (1:0)
Bramki dla GKS: 9. Franek Węglewski (asysta Wiktor Kaczmarek), 40. Jakub Walęciak (asysta Julian Ryłka)
Skład GKS: Adam Izdebski, Igor Kępa, Kamil Marciniec, Piotr Frąckiewicz, Mateusz Jaśkiewicz, Jan Jendrusiak, Olek Skrobek, Franek Węglewski, Wiktor Kaczmarek
Grali także: Michał Domański, Bartosz Pietrasiak, Imer Sejdija, Jakub Walęciak, Julian Ryłka, Krystian Banasik, Franek Kołek
Trener Marcin Węglewski
Kierownicy: Grzegorz Jaśkiewicz i Jarosław Pietrasiak
LO Młodzik D2 gr. I
21.10.2017
Skalnik Sulejów (r. 2006) – GKS Bełchatów (r. 2007) 1:3 (1:2)
Bramki dla GKS: Mielczarek 11’ (as. Sadziński), Szymczyk 18’ (as. Siwek), Siwek 48’ (as. Szymczyk)
Skład GKS: Eryk Grzesiak, Mikołaj Gaspar - Julian Irzykowski, Mateusz Sokołowski, Damian Wróblewski, Dawid Wolankiewicz, Olivier Pasieka, Paweł Witkowski - Marcel Sadziński, Kaspian Jasiczek, Franek Szymczyk, Bogdan Gurin-Klupś, Adrian Małocha, Krzysztof Pazera - Tobiasz Mras, Jakub Mielczarek, Alan Siwek
Trener Mariusz Przybylski
Kierownicy: Dariusz Cienkowski i Dominik Mras
Fot. Piotr Tokarczyk