Mecze juniorów GKS Bełchatów (7-8.10)
Za nami kolejne mecze ligowe z udziałem juniorskich drużyn GKS Bełchatów. Poznajcie zestawienie wyników spotkań z weekendu 7-8 października 2017 roku.
I LW Junior Starszy A1
8.10.2017
GKS Bełchatów - SMS Łódź 2:2 (2:0)
Bramki dla GKS: 9’ Bąkowicz as. Matuszewski, 18’ Matuszewski as. Chwałowski
Skład GKS: Pędziwiatr – Zieliński (ż.k.), Śpiewak, Kowalik, Wojtczyk, Michalak, Siewiera (ż.k.) (70. Stolarczyk), Bąkowicz (57. Lewandowski), Chwałowski, Matuszewski (80. Janik), Zdybowicz
Na ławce pozostali: Piernicki, Bryła, Szyszkowski i Kozica
Trenerzy: Dawid Ciupiński i Zygmunt Łuszcz
Kierownik: Piotr Michalak
I LW Junior Młodszy B1
7.10.2017
Ceramika Opoczno - GKS Bełchatów 3:0 (3:0)
Skład GKS: Szymon Pajkert (41. Grzegorz Kacprzyk), Bartosz Łudczak, Krzysztof Bęben, Miłosz Nowak (41. Olaf Hajdasz), Jakub Szczyszek (60. Sebastian Lesiak), Kacper Rosczak (60. Maciej Miedwiediew), Jakub Chudzik (41. Piotr Mielczarek), Szymon Jędraszek, Jakub Sionkowski (65. Oskar Kasznicki), Damian Warnecki, Bartek Lisowski (70. Damian Jaceński)
Trener: Przemysław Przybylski
Kierownik: Grzegorz Łudczak
I LW Junior Młodszy B2
7.10.2017
GKS Bełchatów - UKS SMS Łódź 0:5 (0:0)
Skład GKS: Wróblewski – Madejczyk, Zerka, Rogan, Grabowiecki, Markiewicz, Tomczyk, Miarka, Żyłka (55. Kordyka), Kapica, Łukaszewski
Na ławce pozostali: Kilian – Sady, Góra
Trener: Adam Konstańczuk
OL Junior Młodszy B2
07.10.2017
GKS Bełchatów - Pilica Przedbórz 0:1 (0:0)
Skład GKS: Nikodem Kilian (41. Arkadiusz Drozdel), Rafał Sady, Jakub Filanowski, Jakub Stolarczyk, Marcel Góra, Stanisław Wenus (41. Jakub Ślusarek), Bartłomiej Tomski, Kamil Broś (41. Jarosław Trzeboński), Mateusz Kaflowski, Marcel Kuśmierek, Kacper Kordyka (41. Bartłomiej Trzeboński)
Trenerzy: Adam Konstańczuk i Adrian Teodorczyk
Kierownik: Mariusz Filanowski
Centralna Liga Juniorów U-15
7.10.2017
GKS Bełchatów - Legia Warszawa 1:2 (1:1)
Bramka dla GKS: 5. samobójcza
Skład GKS: Kewin Komar - Norbert Stefaniak (45. Łukasz Mielczarek), Michał Ciołkowski, Hubert Jakubiec, Kamil Mizera (55. Gustaw Stemplewski [57. Kamil Mizera]), Jeremiasz Góralczyk, Kamil Cieślak (55. Olaf Ossowski), Peter Sobera (40. Kacper Kondracki), Gustaw Stemplewski (43. Kacper Konstańczuk), Olaf Ossowski (35. Oskar Przywara), Kacper Sionkowski
Na ławce pozostał: Mateusz Wolankiewicz
Trener: Adrian Teodorczyk
Kierownicy: Marek Cieślak i Mariusz Filanowski
I LW Trampkarz C2
7.10.2017
ŁKS Łódź - GKS Bełchatów 0:2 (0:0)
Bramki dla GKS: 61’ Jasiński Kamil as. Nowak Jakub, 67’ Nowak Jakub as. Kurzydlak Dominik
Skład GKS: Gogul Konrad, Kurzydlak Dominik, Jasiński Kamil, Marciniak Mateusz, Bartkiewicz Maciej, Załęczny Kacper, Pietryka Dawid, Czyżewski Szymon, Zawadzki Hubert, Miarka Mateusz, Kurzawa Ernest
Grali także: Stankiewicz Bartosz, Kmiecik Dawid, Rygała Bartłomiej, Miarka Mateusz, Cytarzyński Jan, Nowak Jakub, Pietrasiak Kacper
Trener: Bryś Marcin
Kierownik drużyny: Pietryka Krystian
LO Młodzik D1 gr. I
8.10.2017
GKS Bełchatów - Grabka Grabica 10:0 (5:0)
Bramki dla GKS: Sobala 1’, 26’ (as. Krzysztofik), 38’ (as. Galicki), samobójcza 3’, Grałka 6’ (as. Galicki), Urban 20’, Wiewiórowski 35’ (as. Galicki), Samsik 46’, Świątek 47’ (as. Samsik), 58’ (as. Szymczak)
Skład GKS: Kacper Foltyn - Kajetan Płomiński, Mikołaj Kabziński, Jakub Grałka, Mikołaj Krzysztofik, Tomasz Woch, Filip Wilk, Tomasz Urban, Kacper Sobala
Grali także : Hubert Retek, Eryk Świątek, Maksymilian Samsik, Jan Szymczak, Mateusz Galicki, Jonasz Wiewiórowski, Mateusz Książczyk, Oskar Kuśmierek
Trener: Radosław Kozoń
Kierownik: Tomasz Kabziński
LO Młodzik D1 gr. II
8.10.2017 r.
GKS II Bełchatów - LKS Lubochnia 5:0 (2:0)
Bramki dla GKS: 20. Franek Kołek (bez asysty), 23. Wiktor Kaczmarek (asysta Jan Jendrusiak), 35. Wiktor Kaczmarek (asysta Jan Jendrusiak), 37. Jan Jendrusiak (asysta Marcel Urbański), 48. Wiktor Kaczmarek (asysta Jan Jendrusiak)
Skład GKS: Oliwier Winiarski, Igor Kępa, Franek Kołek, Piotr Frąckiewicz, Franek Węglewski, Mateusz Jaśkiewicz, Julian Ryłka, Bartosz Pietrasiak, Kacper Borzęcki
Grali także: Michał Domański, Marcel Urbański, Jan Jendrusiak, Wiktor Kaczmarek, Filip Witkowski
Trener: Marcin Węglewski, Borys Bartkowiak
Kierownik: Grzegorz Jaśkiewicz, Jarosław Pietrasiak
LO Młodzik D2 gr. I
7.10. 2017
Świt Kamieńsk (r. 2006) – GKS Bełchatów (r. 2007) 2:8 (1:2)
Bramki dla GKS: Mras 3 (16’, 48’ as. Mielczarek, 50’), Mielczarek 2 (7’, 43’), Siwek 45’ as. Mielczarek, Mazurek 57’, Waszak 58’ as. Małocha
Skład: Eryk Grzesiak i Mikołaj Gaspar - Olivier Pasieka, Tobiasz Stępień, Damian Wróblewski, Kornel Mazurek, Dawid Wolankiewicz, Filip Ślizak - Tobiasz Mras, Marcel Sadziński, Franek Szymczyk, Paweł Witkowski, Bogdan Gurin-Klupś, Adrian Małocha - Jakub Mielczarek, Alan Siwek, Filip Waszak, Wiktor Kaleta
Trener Mariusz Przybylski
Kierownicy: Dariusz Cienkowski i Dominik Mras
Fot. Piotr Tokarczyk