Menu
Logo
Pge

Rusza Festiwal Sztuki Jabłka

Rusza Festiwal Sztuki Jabłka

Miasto Bełchatów – nasz sponsor, serdecznie zaprasza na FESTIWAL / SZTUKI / JABŁKA, który rozpocznie się już 6 października. Będzie różnorodnie, oryginalnie i nowocześnie. Przez cztery dni w różnych częściach i miejscach Bełchatowa odbywać się będą wystawy, koncerty, happeningi i performance. Wszystko z udziałem artystów i twórców różnych dziedzin sztuki, znanych w bełchatowskim środowisku i rozpoznawanych w całym kraju. Główną gwiazdą Festiwalu będzie Krzysztof Zalewski, którego koncert odbędzie się już w najbliższy piątek o godz. 20.00 w PGE Gigantach Mocy.

Festiwal Sztuki Jabłka to zupełnie nowa propozycja kulturalna miasta. - Ideą festiwalu jest przede wszystkim docenienie i wypromowanie lokalnej działalności artystycznej - mówi Mariola Czechowska, prezydent Bełchatowa. - Cieszy mnie bardzo, że w to wydarzenie zaangażowało się wielu bełchatowian z wyjątkowymi talentami i pasjami. Połączenie ich zdolności, kreatywności i kunsztu, a także różnorodność zaplanowanych działań to niewątpliwie atuty tego wydarzenia. Honorowy patronat nad wydarzeniem objęła m.in. Akademia Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu, Wojewoda Łódzki i Marszałek Województwa Łódzkiego.

Więcej informacji dotyczących Festiwalu oraz możliwości pozyskania bezpłatnych biletów na koncert Krzysztofa Zalewskiego dostępnych jest na profilu facebookowym Festiwal Sztuki Jabłka oraz na stronie www.belchatow.pl. 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Pogoń Siedlce
Pogoń
Siedlce
2018-07-21
17:00
W
Siarka Tarnobrzeg
Siarka
Tarnobrzeg
2018-07-28
19:00
D
Radomiak Radom
Radomiak
Radom
2018-08-04
18:00
W

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB 40

SPONSORZY I REKLAMODAWCY

     

GŁÓWNY PATRON MEDIALNY

PARTNER MEDIALNY
belsportbelsport

PARTNERZY
Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 223614 odwiedzin