IV liga: Tu też bez punktów

Pomimo występu wielu zawodników z pierwszej drużyny i kilku sytuacji do zdobycia bramek, zespół rezerw PGE GKS Bełchatów przegrał u siebie z KS Paradyż 0:1 (0:0). Bełchatowianie przez ponad 70 minut grali w dziesięciu.

Osłabienie wyniknęło z czerwonej kartki, jaką już w 18. minucie zobaczył za faul Daniel Chwałowski. W 63. minucie "Brunatni" miał doskonałą szansę aby objąć prowadzenie, ale strzał Mikołaja Boćka z rzutu karnego obronił golkiper gości. Cztery minuty później po dośrodkowaniu z rzutu rożnego gola dla KS Paradyż strzelił Krzysztof Łukasik.

PGE GKS II Bełchatów – KS Paradyż 0:1 (0:0)
Krzysztof Łukasik 67.

Skład GKS II: Paweł Lenarcik – Mateusz Orski, Bartłomiej Zieliński, Mikołaj Bociek, Marcin Garuch – Kacper Szafrański (83. Jakub Szczyszek), Daniel Chwałowski – Michał Lewandowski, Dawid Flaszka, Michał Ciarkowski – Hubert Berłowski (58. Konrad Matuszewski)