IV liga: Przegrana ze Stalą

W meczu 8. kolejki IV ligi drużyna rezerw PGE GKS Bełchatów przegrała na wyjeździe ze Stalą Niewiadów 1:4 (0:2). Jedynego gola dla "Brunatnych" zdobył Mikołaj Bociek.

Nasz młody zespół po raz kolejny podjął walkę z silniejszym rywalem, ale ponownie musiał uznać jego wyższość. Do przerwy "Brunatni" przegrywali 0:2, a po blisko godzinie gry było już 0:4. W 70. minucie Michał Lewandowski nie wykorzystał rzutu karnego a honorową bramkę dla zespołu Tomasza Jaworskiego zdobył w 84. minucie trenujący na co dzień z pierwszym zespołem Mikołaj Bociek.

Stal Niewiadów - PGE GKS Bełchatów 4:1 (2:0)
30., 38., 50. (rzut karny), 57. - Mikołaj Bociek 84.

PGE GKS II: Oskar Piernicki - Bartłomiej Lisowski (46. Wojtczyk), Jakub Kozica, Mikołaj Bociek, Mateusz Orski, Damian Siewiera (50. Michalak), Kacper Szafrański, Michał Lewandowski, Konrad Matuszewski (58. Szaniec), Daniel Chwałowski (72. Pędziwiatr) - Hubert Berłowski