Mecze juniorów GKS (9-10 września)
Prezentujemy zestawienie dziewięciu meczów z udziałem naszych juniorów z weekendu 9-10 września.
I LW Junior Młodszy A1
10.09.2017
Pogoń Zduńska Wola - GKS Bełchatów 1:3 (0:3)
Bramki dla GKS: 17’ Bąkowicz as. Zdybowicz, 20’ Bąkowicz as. Zdybowicz, 39’ Szaniec as. Wojtczyk K.
Skład GKS: Pędziwiatr D. (46’ Wojtczyk), Sionkowski (46’ Pędziwiatr K.), Kowalik, Śpiewak, Wojtczyk K., Chwałowski, Szaniec (46’ Bykowski), Janik (60’ Bryła), Warnecki (80’ Stolarczyk), Zdybowicz, Bąkowicz (46’ Szyszkowski)
Trenerzy: Dawid Ciupiński i Zygmunt Łuszcz
Kierownik: Piotr Michalak
I LW Junior Młodszy B1
3.09.2017
GKS Bełchatów – Widzew Łódź 2:1 (2:1)
Bramki dla GKS: Szymon Jędraszek /k, Olaf Hajdasz
Skład GKS: Szymon Pajkert /41’ Grzegorz Kacprzyk, Krzysztof Bęben, Bartosz Łudczak, Miłosz Nowak, Piotr Mielczarek /20’ Olaf Hajdasz, Sebastian Lesiak, Filip Morkowski, Kacper Rosczak, Jakub Chudzik, Maciej Miedwiediew /79’ Oskar Kasznicki, Szymon Jędraszek
Trener: Przemysław Przybylski
Kierownik: Krzysztof Nowak
I LW Junior Młodszy B2
09.09.2017 r.
Łódzki Klub Sportowy - GKS Bełchatów 2:0 (2:0)
Skład GKS: Drozdel – Terkiewicz (41’ Łukaszewski), Zerka, Rogan, Płochocki, Olas (59’ Pawelczyk), Tomczyk, Grabowiecki, Żyłka, Kapica (41’ Miarka), Markiewicz
Trener: Adam Konstańczuk
LO Junior Młodszy B2
09.09.2017 r.
GKS Bełchatów - RKS Radomsko 1:2 (0:1)
Bramka dla GKS: 59’ Marcel Góra (asysta Kordyka)
Skład GKS: Wróblewski (41’Kilian) – Sady, Filanowski, Stolarczyk, Góra, Wziętek, Ślusarek, Wenus, Michalski, Broś, Kordyka
Trener: Adam Konstańczuk
Centralna Liga Juniorów U-15
09.09.2017 r.
AP Talent Białystok - GKS Bełchatów 1:1 (0:1)
Bramka dla GKS: Kacper Konstańczuk 4. (asysta Kamil Mizera)
Skład GKS: Kewin Komar (50. Mateusz Wolankiewicz), Oskar Przywara, Michał Ciołkowski, Hubert Jakubiec, Wiktor Korpas (65. Norbert Stefaniak), Jeremiasz Góralczyk, Kacper Kondracki (65. Bartłomiej Tomski), Kacper Konstańczuk (55. Kamil Cieślak) Kamil Mizera (65. Mateusz Kaflowski), Łukasz Mielczarek (45. Peter Sobera), Olaf Ossowski (35. Marcel Kuśmierek)
Trener: Adrian Teodorczyk
Kierownik: Marek Cieślak
I LW Trampkarz C2
09.09.2017
GKS Bełchatów - MKP Boruta Zgierz 2:1 (0:0)
Bramki dla GKS: Cytarzyński Jan 46. (asysta Kurzawa Ernest), Kurzawa Ernest 61, (as. Czyżewski Szymon)
Skład GKS: Gogul Konrad, Kurzydlak Dominik, Jasiński Kamil, Marciniak Mateusz, Pietryka Dawid, Miarka Mateusz, Czyżewski Szymon, Gaszewski Antoni, Cytarzyński Jan, Nowak Jakub, Pietrasiak Kacper
Grali także: Bochman Maciej, Jurczyk Paweł, Rygała Bartłomiej, Zawadzki Hubert, Kurzawa Ernest, Załęczny Kacper, Bartkiewicz Maciej
Trener: Bryś Marcin
Kierownik: Pietryka Krystian
LO Młodzik D1 gr. I
09.09.2017
GKS Bełchatów - Astoria Szczerców 10:1 (5:1)
Bramki dla GKS: Urban 1’, 4’ ( as. Galicki ), 11’, Książczyk 18’ (as. Krzysztofik), 50’ (as. Urbaniak), Rzepczyński 25’, Urbaniak 37’ (as. Galicki), Sobala 44’ (as. Krzysztofik), Krzysztofik 55’ (as. Samsik), Grałka 59’
Skład GKS: Kacper Foltyn - Mikołaj Kabzinski, Adam Gryczka, Jakub Grałka, Oliwier Urbaniak, Eryk Świątek, Mateusz Galicki, Mateusz Książczyk, Tomasz Urban
Grali także: Hubert Retek, Kacper Kucharski, Kajetan Płomiński, Tomasz Woch, Filip Wilk, Bartosz Rzepczyński, Mikołaj Krzysztofik, Kacper Sobala, Maksymilian Samsik
Trener: Radosław Kozoń
Kierownik: Tomasz Kabzinski
LO Młodzik D1 gr. II
09.09.2017 r.
Włókniarz Moszczenica - GKS II Bełchatów 2:2 (2:0)
Bramki dla GKS: 42. Julian Ryłka (asysta Imer Sejdija), 58. Bartosz Pietrasiak (asysta Aleksander Skrobek)
Skład GKS: Oliwier Winiarski, Igor Kępa, Franek Kołek, Piotr Frąckiewicz, Mateusz Jaśkiewicz, Franek Węglewski, Kamil Marciniec, Aleksander Skrobek, Jakub Walęciak
Grali także: Bartosz Pietrasiak, Imer Sejdija, Michał Domański, Kacper Borzęcki, Julian Ryłka, Jan Jendrusiak
Trener: Marcin Węglewski
Kierownik: Jarosław Pietrasiak
LO Młodzik D2 gr. I
10.09.2017
RAP I Radomsko (r. 2006) - GKS (r. 2007) 3:6 (1:4)
Bramki dla GKS: Tobiasz Mras (6’, as. Alan Siwek ), Marcel Sadziński (8’), Tobiasz Mras (12’), Franciszek Szymczyk (24’), Tobiasz Mras (33 i 48’)
Skład GKS: Marcel Gałczyński i Eryk Grzesiak - Julian Irzykowski, Olivier Pasieka, Damian Wróblewski, Dawid Wolankiewicz, Bartosz Kwaśnik, Franciszek Pacyński - Marcel Sadziński, Kaspian Jasiczek, Paweł Witkowski, Jakub Mielczarek, Adrian Małocha, Franciszek Szymczyk - Tobiasz Mras, Alan Siwek, Krzysztof Pazera
Trener: Mariusz Przybylski
Kierownicy: Dariusz Cienkowski i Dominik Mras
Fot. Piotr Tokarczyk