Menu
Logo
Logo
Pge

Wyniki meczów juniorów (2-3 września)

Wyniki meczów juniorów (2-3 września)

W weekend 2-3 września już wszystkie grupy rozgrywkowe GKS Bełchatów rozegrały swoje mecze ligowe. Poznajcie zestawienie poszczególnych spotkań z udziałem naszych drużyn.

I LW Junior Młodszy A1
3.09.2017
Sport Perfect Łódź - GKS Bełchatów 2:4 (1:2)
Bramki dla GKS: 18’ Sionkowski as. Janik, 45’ Janik, 71’ Pędziwiatr K. as. Szaniec, 78’ Michalak (k)

Skład GKS: Piernicki, Sionkowski, Śpiewak (58’ Bykowski), Kowalik, Wojtczyk, Michalak, Szaniec, Lewandowski (55’ Szyszkowski(ż.k.), Janik (70’ Mroziński), Bąkowicz (60’ Pędziwiatr), Warnecki.
Na ławce został Pędziwiatr D.
Trenerzy: Dawid Ciupiński i Zygmunt Łuszcz
Kierownik: Piotr Michalak

I LW Junior Młodszy B1
3.09.2017
MKP Boruta Zgierz - GKS Bełchatów 3:0 (2:0)

Skład GKS: Pajkert Szymon (’46 Radzicki Dominik), Chudzik Jakub, Jędraszek Szymon (’46 Lesiak Sebastian), Morkowski Filip, Hajdasz Olaf, Bęben Krzysztof, Rośczak Kacper, Nowak Miłosz (’74 Siewier Piotr), Łudczak Bartosz, Miedwiediew Maciej (’64 Oskar Kasznicki), Mielczarek Piotr
Na ławce pozostał: Kacprzyk Grzegorz
Trener: Przemysław Przybylski
Kierownik: Krzysztof Nowak

I LW Junior Młodszy B2
3.09.2017
GKS Bełchatów - Widzew Łódź 1:1 (0:1)
Bramka dla GKS: 52’ Michał Olas (as. Kapica)

Skład GKS: Drozdel – Madejczyk, Zerka, Rogan, Płochocki (72’cz. kartka), Olas, Tomczyk (55’ Sady), Grabowiecki, Żyłka (52’Terkiewicz), Kapica, Łukaszewski (49’Miarka)
Na ławce pozostał: Wróblewski
Trener: Adam Konstańczuk

Centralna Liga Juniorów U-15
3.09.2017
GKS Bełchatów - Escola Varsovia 1:6 (0:2)
Bramka dla GKS: Kacper Konstańczuk 55. (asysta Wiktor Korpas)

Skład GKS: Kewin Komar (50. Mateusz Wolankiewicz), Oskar Przywara, Michał Ciołkowski, Hubert Jakubiec, Wiktor Korpas, Jeremiasz Góralczyk, Kamil Cieślak (40. Kacper Konstańczuk), Kacper Kondracki, Kamil Mizera, Łukasz Mielczarek (40. Mateusz Kaflowski), Kacper Sionkowski (15. Peter Sobera [50. Norbert Stefaniak])
Trener: Adrian Teodorczyk
Kierownicy: Mariusz Filanowski i Marek Cieślak

I LW Trampkarz C2
2.09.2017
Widok Skierniewice - GKS Bełchatów 3:0 (1:0)

Skład GKS: Gogul Konrad, Kurzydlak Dominik, Jasiński Kamil, Marciniak Mateusz, Załęczny Kacper, Miarka Mateusz, Czyżewski Szymon, Gaszewski Antoni, Cytarzyński Jan, Kurzawa Ernest, Nowak Jakub

Grali także: Stankiewicz Bartosz, Jurczyk Paweł, Pietryka Dawid, Pietrasiak Kacper, Rygała Bartłomiej, Kapuściński Gaspare, Zawadzki Hubert
Trener: Marcin Bryś

LO Młodzik D1 gr. I
2.09.2017
GUKS Gorzkowice - GKS Bełchatów 0:7 (0:2)
Bramki dla GKS: Adam Gryczka 13. (asysta Mateusz Książczyk), Eryk Świątek 25. (asysta Oliwier Urbaniak),  Mikołaj Krzysztofik 38., Mateusz Książczyk 41. (asysta Paweł Lang) , Paweł Lang 45. , Mikołaj Krzysztofik 52. (asysta Paweł Lang), Tomasz  Woch 58. (asysta Oliwier Urbaniak)
 
Skład GKS: Wiktor Wójcik -  Mikołaj Kabziński, Adam Gryczka, Marcel Wawrowski, Eryk Świątek, Bartosz Rzepczyński, Mateusz Książczyk, Mikołaj Krzysztofik, Jonasz Wiewiórowski
Grali także: Kacper Foltyn, Kajetan Płomiński, Oliwier Urbaniak, Tomasz Woch, Jakub Grałka, Maksymilian Samsik, Paweł Lang
Trener: Radosław Kozoń
Kierownik: Tomasz Kabziński

LO Młodzik D1 gr. II
3.09.2017 r.
GKS II Bełchatów - Szczerbiec Wolbórz 2:2 (1:1)
Bramki dla GKS: Aleksander Skrobek 23., 39.

Skład GKS: Oliwier Winiarski, Igor Kępa, Franek Kołek, Piotr Frąckiewicz, Mateusz Jaśkiewicz, Franek Węglewski, Kamil Marciniec, Aleksander Skrobek, Jakub Walęciak
Grali także: Adam Izdebski, Jakub Krawętek, Imer Sejdija, Michał Domański, Kacper Borzęcki, Julian Ryłka, Jan Jendrusiak
Trener: Marcin Węglewski
Kierownik: Grzegorz Jaśkiewicz

LO Młodzik D2 gr. I
3.09.2017
GKS Bełchatów (r. 2007) - Włókniarz Moszczenica 3:0 (2:0)
Bramki dla GKS: Alan Siwek 12. (as. Paweł Witkowski), Tobiasz Mras 28. (rzut wolny), Adrian Małocha 45. (as. Tobiasz Mras).
 
Skład GKS: Marcel Gałczyński i Mikołaj Gaspar - Julian Irzykowski, Bartosz Kwaśnik, Dawid Wolankiewicz, Franciszek Pacyński, Damian Wróblewski, Filip Ślizak - Tobiasz Mras, Marcel Sadziński, Paweł Witkowski, Jakub Mielczarek, Franciszek Szymczyk, Bartosz Trzepański - Alan Siwek, Krzysztof Pazera, Adrian Małocha
Trener: Mariusz Przybylski
Kierownicy: Dariusz Cienkowski, Dominik Mras

Fot. Piotr Tokarczyk

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

ROW 1964 Rybnik
ROW
1964
Rybnik
2017-09-23
17:00
D
Olimpia Elbląg
Olimpia
Elbląg
2017-10-01
16:00
W
Gwardia Koszalin
Gwardia
Koszalin
2017-10-07
17:00
D

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB 40

SPONSORZY I REKLAMODAWCY

 

GŁÓWNY PATRON MEDIALNY

PARTNERZY

Galeria 

Olimpia 

PARTNER MEDIALNY
belsport

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 64618 odwiedzin