IV liga: Remis w Opocznie

W meczu 2. kolejki łódzkiej IV ligi młodzi piłkarze rezerw PGE GKS Bełchatów zremisowali 2:2 () z Ceramiką Opoczno. Wyrównał w 90. minucie Lewandowski.

Podopieczni Tomasza Jaworskiego rozpoczęli mecz od gola już w 9. minucie, gdy to Hubert Berłowski wykorzystał podanie Lisowskiego i było 0:1. Gospodarze wyrównali dopiero w 78., a dwie minuty później było już 2:1. Bramkę na wagę remisu "Brunatni" strzelili grając już w osłabieniu, po tym jak czerwoną kartką ukarany został Jakub Kozica.

Ceramika Opoczno - PGE GKS II Bełchatów 2:2
78., 80. - Hubert Berłowski (as. Bartłomiej Lisowski) 9., Michał Lewandowski (as. Daniel Chwałowski) 90.

PGE GKS II: Oskar Piernicki - Bartłomiej Lisowski (86. Jakub Szaniec), Kacper Szafrański, Jakub Kozica, Michał Lewandowski, Damian Siewiera (88. Maciej Węglewski), Damian Michalak, Mateusz Orski, Konrad Matuszewski, Daniel Chwałowski, Hubert Berłowski