Menu
Logo
Logo
Pge

Międzynarodowe zwycięstwo rocznika 2003

Międzynarodowe zwycięstwo rocznika 2003

Prezentujemy sprawozdanie z XII Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej SILESIAN CUP 2017, który to odbył się w dniach 1-5 sierpnia 2017 roku w Świdnicy. Spotkania odbywały się w dwóch grupach, czas gry to 2 x 20 minut. Grano po 11 zawodników (10 w polu + bramkarz). Drużyna rocznika 2003 została podzielona na dwa zespoły i rywalizowała w najstarszej kategorii wiekowej U-14.

Skład GKS I Bełchatów: Wolankiewicz Mateusz, Sionkowski Kacper, Mizera Kamil,  Komar Kewin, Ciołkowski Michał, Cieślak Kamil, Stemplewski Gustaw, Mielczarek Łukasz, Góralczyk Jeremiasz, Przywara Oskar, Korpas Wiktor, Kondracki Kacper, Konstańczuk Kacper, Ossowski Olaf.

Skład GKS II Bełchatów: Kilian Nikodem, Broś Kamil, Filanowski Jakub, Cytarzyński Jan, Wenus Stanisław, Ślusarek Jakub, Rygała Bartłomiej, Białkowski Adam, Pierzchała Artur, Stefaniak Norbert, Tomski Bartłomiej, Sobera Peter, Kaflowski Mateusz, Kuśmierek Marcel.

Wyniki i strzelcy w fazie grupowej:

GKS Bełchatów I - AP II Żyrardow 3:0
bramki dla GKS: Sionkowski x2, Korpas (as. Cieślak)

GKS Bełchatów I – FC Kaliningrad 1:0
bramka dla GKS: Sionkowski (as. Przywara)

GKS Bełchatów I – AP Gliwice 10:1
bramki dla GKS: Mielczarek x2 (as. Goralczyk i Mizera), Sionkowski x2 (as. Mielczarek i Goralczyk), Konstańczuk x2 (as. Kondracki i Cieślak), Ossowski x2 (as. Mizera i Goralczyk), Kondracki (as. Goralczyk), Goralczyk (as. Kondracki)

GKS Bełchatów I – Kadra Lubuskiego ZPN 5:0
bramki dla GKS: Kondracki x2 (as. Korpas i Sionkowski), Stemplewski (as. Ciołkowski), Góralczyk (as. Ciołkowski), Sionkowski

GKS Bełchatów I – FK Smorgon II 15:0
bramki dla GKS: Sionkowski x4 (as. Mizera, Ossowski i Kondracki), Ciołkowski x3 (as. Kondracki x2 i Ossowski), Mizera x2 (as. Ossowski i Korpas), Konstańczuk x2 (as. Goralczyk), Ossowski (as. Sionkowski), Korpas (as. Konstańczuk), Kondracki (as. Sionkowski), Przywara (as. Ciołkowski)

GKS Bełchatów II – AP I Żyrardow 4:0
bramki dla GKS: Sobera x4 (as. Stefaniak, Kaflowski, Pierzchała i Rygała)

GKS Bełchatów II – Dynamo Ryga 1:1
bramka dla GKS: Sobera (as. Kuśmierek)

GKS Bełchatów II – AP Orzeł Ząbkowice 1:1
bramka dla GKS: Sobera (as. Rygała)

GKS Bełchatów II – OKS Olesno 2:0
bramki dla GKS: Wenus (as. Kaflowski), Kaflowski (as. Sobera)

GKS Bełchatów II – FK Smorgon I 0:3

Tabela końcowa po fazie grupowej A:

1. GKS I Bełchatów           15 pkt.       34-1
2. AP II Żyrardow             10 pkt.        13-4
3. Kadra Lubuskiego ZPN   7 pkt.        9-9
4. FK Smorgon II              5 pkt.        6-24
5. AP Gliwice                     4 pkt.        4-18
6. FC Kaliningrad              1 pkt.        1-11

Tabela końcowa po fazie grupowej B:

1. FK Smorgon I          12 pkt.        18-1
2. Dynamo Ryga           8 pkt.        7-4
3. GKS II Bełchatów II    8 pkt.        8-5
4. AP Orzeł Ząbkowice    8 pkt.        5-10
5. AP I Żyrardow            3 pkt.        3-17
6. OKS Olesno              3 pkt.        3-10

Po fazie grupowej oba zespoły GKS I Bełchatów i GKS II Bełchatów awansowały do fazy pucharowej o miejsca 1-8.

Wyniki i strzelcy w meczach fazy pucharowej o miejsca 1-8:

Ćwierćfinał:

GKS I Bełchatów – AP Orzeł Ząbkowice 1:0
bramka dla GKS: Sionkowski (as. Mielczarek)

GKS II Bełchatów - AP II Żyrardow 0:1

Półfinał:

GKS I Bełchatów – AP II Żyrardow 3:0 vo.

Mecz o miejsca 5-8:

GKS II Bełchatów - AP Orzeł Ząbkowice 3:0 vo.

Mecz o 5 miejsce:

GKS II Bełchatów – Kadra Lubuskiego ZPN 0:0 k. 3:4

Finał:

GKS I Bełchatów - Dynamo Ryga 1:0
bramka dla GKS: Sionkowski Kacper

W klasyfikacji końcowej GKS I Bełchatów zajął ostatecznie 1 miejsce, a GKS II Bełchatów  miejsce 6 wśród sklasyfikowanych 12 drużyn. Najlepszymi strzelcami zespołu zostali Sionkowski Kacper (GKS I Bełchatów), który dwunastokrotnie znajdował drogę do bramki przeciwników, co dało mu rownież koronę króla strzelców całych rozgrywek i Sobera Peter (GKS II Bełchatów) – 6 bramek. Natomiast najlepszym bramkarzem całego turnieju po raz drugi z rzędu został zawodnik GKS I Bełchatów Komar Kewin, który przez 160 minut gry nie wpuścił żadnej bramki.

Klasyfikacja końcowa:

1.GKS I Bełchatów
2.Dynamo Ryga
3.FK Smorgon I
4.AP II Żyrardow
5.Kadra Lubuskiego ZPN
6.GKS II Bełchatów
7.FK Smorgon II
8.AP Orzeł Ząbkowice
9.OKS Olesno
10.FC Kaliningrad
11.AP Gliwice
12.AP I Żyrardow    

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Stal Stalowa Wola
Stal
Stalowa
Wola
2018-03-03
00:00
D
Siarka Tarnobrzeg
Siarka
Tarnobrzeg
2018-03-10
00:00
W
GKS 1962 Jastrzębie
GKS
1962
Jastrzębie
2018-03-17
00:00
D

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB 40

SPONSORZY I REKLAMODAWCY

 

GŁÓWNY PATRON MEDIALNY

PARTNER MEDIALNY
belsportbelsport

PARTNERZY
Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 262190 odwiedzin