Druga sparingowa porażka rezerw

Siedem bramek oglądali kibice w sobotnim meczu kontrolnym rezerw PGE GKS Bełchatów. Górnicza "dwójka" przegrała jednak z ligowym rywalem, Unią Skierniewice aż 1:6.

Młodzi piłkarze GKS II do przerwy przegrywali 0:3, a honorową bramkę w 86. minucie przy stanie 0:6 z rzutu karnego zdobył Michał Lewandowski.

Sparingi podopiecznych Tomasza Jaworskiego obfitują w dużą liczbą bramek. W trzech wcześniejszych sparingach padło ich łącznie aż 19, co daje średnią ponad 6 goli na mecz.

GKS II Bełchatów pokonał 5:2 KS Paradyż i 3:1 Astorię Szczerców oraz przegrał 2:6 z Włókniarzem Zelów. Ostatnia gra kontrolna rezerw przed inauguracją sezonu 2017/2018 IV ligi zaplanowana jest na 5 sierpnia z MLKS Konopnica.

PGE GKS II Bełchatów - Unia Skierniewice 1:6 (0:3)
Michał Lewandowski 86. (rzut karny)

Skład PGE GKS II: Damian Pędziwiatr - Mateusz Orski (46. Kacper Wojtczyk), Oskar Mazerant (60. Maciej Węglewski), Jakub Kozica, Bartłomiej Lisowski (65. Kamil Pędziwiatr), Kacper Szafrański, Damian Siewiera (68. Damian Warnecki), Michał Lewandowski, Albin Maciejewski (46. Jakub Szaniec), Damian Michalak (46. Konrad Matuszewski), Hubert Berłowski