Wysoka wygrana rezerw

W swoim drugim letnim sparingu drużyna PGE GKS II Bełchatów pokonała KS Paradyż 5:2 (4:1). Klasycznego hattricka ustrzelił w sobotę skrzydłowy Michał Lewandowski. W zespole prowadzonym przez Tomasza Jaworskiego zobaczyliśmy dziś kilku zawodników z pierwszej drużyny.

Pierwsi, bo już w 9. minucie gola strzelili goście. Bełchatowianie szybko odpowiedzieli jednak i dość szybko objęli prowadzenie 2:1 po golach Michała Lewandowskiego (głową po asyście Krzysztofa Michalaka) i z rzutu karnego po faulu na Hubercie Berłowskim. W 32. minucie bliźniacza sekwencja zdarzeń – faul na Berłowskim i skuteczny strzał z „jedenastki” Lewandowskiego. Tuż przed przerwą wynik podwyższył Damian Warnecki po podaniu Berłowskiego. W 87. minucie gola na 2:4 zdobyli paradyżanie a wynik spotkania ustalił Konrad Matuszewski po asyście Kamila Pędziwiatra.

PGE GKS II Bełchatów – KS Paradyż 5:2
Michał Lewandowski 10., 12. k, 32. k, Damian Warnecki 44., Konrad Matuszewski 89.

Skład PGE GKS II: Krystian Wojtczyk (46. Szymon Malicki) – Mateusz Orski (70. Kacper Wojtczyk), Filip Kendzia (55. Maciej Węglewski), Michał Bierzało, Krzysztof Michalak (46. Albin Maciejewski) – Kacper Szafrański (65. Konrad Matuszewski), Daniel Chwałowski (55. Damian Siewiera) – Michał Lewandowski (65. Kamil Pędziwiatr), Damian Warnecki (46. Damian Michalak), Piotr Góralczyk – Hubert Berłowski (70. Marcin Podwalny)