Menu
Logo
Pge

Mecz 1/32 PP z Wigrami - informacje

Mecz 1/32 PP z Wigrami - informacje

W najbliższą sobotę 22 lipca na GIEKSA Arenie rozegrany zostanie mecz I rundy Pucharu Polski pomiędzy drużynami PGE GKS Bełchatów i Wigier Suwałki. Na to spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 19, klub udostępnia kibicom cztery trybuny.

Przedsprzedaż biletów na ten ciekawie zapowiadający się pojedynek rozpocznie się już w środę o godz. 12 w Punkcie Obsługi Kibica. Zachęcamy do jak najwcześniejszego zakupu wejściówek, ponieważ wówczas będzie obowiązywała Państwa niższa, korzystniejsza cena.

Osoby, które zdecydują się na zakup biletów na trybunę C (zachodnia) lub D (północna) do piątku, do godz. 16 mogą uczynić to w cenach 10 zł (normalny), 5 zł (ulgowy) i 1 zł (dziecięcy dla osób do 13. roku życia) z Kartą Kibica oraz odpowiednio 15, 10 i 5 zł bez Karty Kibica. W tych dniach bilet na trybunę wschodnią będzie kosztował jedyne 5 zł. POK mieszący się w trybunie południowej będzie czynny przez te trzy dni w godz. 12-16.

ZOBACZ CENNIK BILETÓW JESIEŃ 2017

W dniu meczu POK swą pracę rozpocznie o godz. 15, z kolei o 17 zostaną otwarte dodatkowo kasy A i C. W dniu meczowym ceny biletów wynosić będą na trybuny C i D 15 zł (normalny), 10 zł (ulgowy) i 2 zł (dziecięcy dla osób do 13. roku życia) z Kartą Kibica oraz kolejno 20, 15 i 8 zł bez Karty Kibica. Na trybunę wschodnią wejdziemy za 10 zł.

Osoby, które posiadały karty SuperVIP i VIP na poprzednią rundę (wiosna 2017) zapraszamy na trybunę honorową (SuperVIP) oraz północną (VIP) wejściami od ul. Sportowej.

Informujemy jednocześnie, iż przedstawiciele mediów mogą wejść na stadion wejściem od ul. 1 Maja na podstawie przyznanych akredytacji jednorazowych. O akredytacje jednorazowe na ten mecz można wnioskować tylko przez system Accredito.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Gryf Wejherowo
Gryf
Wejherowo
2018-05-26
17:00
W
Radomiak Radom
Radomiak
Radom
2018-06-02
17:00
D

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB 40

SPONSORZY I REKLAMODAWCY

   

GŁÓWNY PATRON MEDIALNY

PARTNER MEDIALNY
belsportbelsport

PARTNERZY
Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 68165 odwiedzin