Menu
Logo
Pge

Karnety na rundę już od środy

Karnety na rundę już od środy

Już w najbliższą środę 19 lipca rozpocznie się zamknięta sprzedaż karnetów na jesienne mecze PGE GKS Bełchatów. W pierwszej kolejności abonamenty będą mogli nabyć ci kibice, którzy chcą kontynuować oglądanie meczów ze swoich ulubionych miejsc.

W trakcie piłkarskiej jesieni "Brunatni" rozegrają na własnym stadionie aż dziewięć spotkań a pierwszy mecz, w którym rywalem będzie Garbarnia Kraków, odbędzie się w sobotę 5 sierpnia. Gorąco zachęcamy do zakupu stałego abonamentu, by zaoszczędzić czas i pieniądze a dodatkowo zapewnić sobie ulubione miejsce na GIEKSA Arenie!

Karnety na mecze ligowe są do nabycia w bardzo atrakcyjnych cenach od 9 do 80 zł!

Jak bardzo się opłaca nabyć abonament? Dajemy przykład: karnet normalny kosztuje zaledwie 80 zł, natomiast w przypadku zakupu jednostkowych normalnych biletów na wszystkie mecze zapłacicie w systemie przedsprzedaży 135 zł (bez Karty Kibica) a w dniu meczowym nawet 180 zł (bez KK).

CENNIK BILETÓW I KARNETÓW JESIEŃ 2017

Przypominamy, że do zakupu karnetu potrzebna jest Karta Kibica (lub sam nr pesel posiadacza Karty). Obecność kibica nie jest wymagana, można kogoś wyręczyć lub zrobić prezent podając w Punkcie Obsługi Kibica numer pesel posiadacza KK lub nawet wyrobić taką Kartę (zdjęcie nie jest wymagane) i następnie nabić na nią karnet.

Informujemy, iż kontynuacja karnetów (zamknięta sprzedaż) na wybrane wiosną jesienią miejsca będzie prowadzona w Punkcie Obsługi Kibica od 19 do 29 lipca w następujących godzinach:

19 - 21.07. w godz. 12 - 16
22.07. (mecz PP) od godz. 15
24 - 25.07. w godz. 9 - 14
26 - 28.07. w godz. 12 - 17
29.07. w godz. 9 - 13

Klub, pragnąc uhonorować najzagorzalszych kibiców, przygotował dla nich wyjątkową ofertę karnetu w cenie 40 zł. Przedsprzedaż tych karnetów odbywa się jednak nie w POK-u, a w siedzibie Ośrodka "Kibice Razem" GKS Bełchatów (w Trybunie Północnej GIEKSA Areny) od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 14.

Dodatkowo kibice z tzw. "młyna" mogą również liczyć w tej rundzie na bardzo korzystne ceny biletów, ponieważ dużą nowością w jesiennym przedsprzedażowym cenniku jest tylko jedna, bardzo niska cena wejściówki na Trybunę Wschodnią. Kupując bilet na tę trybunę w przedsprzedaży zapłacimy jedynie 5 zł! W dniu meczowym cena wzrośnie do 10 zł. Sprzedaż biletów na Trybunę Wschodnią będzie się odbywała już tradycyjnie w POK-u i w kasach.

Cennik biletów na pozostałe trybuny również ulega modyfikacji. Klub wprowadza podział na niższe ceny (od 1 do 10 zł) w przedsprzedaży i wyższe (od 2 do 15 zł) w dniu meczu. Opłaca się zatem jak najwcześniej kupować wejściówki.

Dodatkowo nowy cennik przewiduje zniżki wynikające z posiadania Karty Kibica. W dalszym ciągu będzie można nabywać bilety i karnety na Trybunę Honorową.

Nie zapominając o nowych kibicach i o tych, których Karta Kibica straciła ważność, Klub wprowadza stałą promocję: wyrabiając nową Kartę Kibica otrzymamy bilet na mecz za darmo.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Gryf Wejherowo
Gryf
Wejherowo
2018-05-26
17:00
W
Radomiak Radom
Radomiak
Radom
2018-06-02
17:00
D

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB 40

SPONSORZY I REKLAMODAWCY

   

GŁÓWNY PATRON MEDIALNY

PARTNER MEDIALNY
belsportbelsport

PARTNERZY
Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 68165 odwiedzin