Menu
Logo
Pge

KLUB 40 rośnie w siłę

KLUB 40 rośnie w siłę

Każdego dnia trwają prace nad rozwojem powstałego z okazji jubileuszu GKS Bełchatów programu KLUB 40, w którym w zamian za wsparcie "Brunatnych" niemal każdy może zdobyć reklamę i inne profity wynikające z indywidualnych umów.

Na dziś pozytywnie zakończyły się rozmowy z ośmioma podmiotami a kilkanaście kolejnych jest blisko podpisania umów na nowy sezon rozgrywkowy.

Jeżeli chcesz znaleźć się w wyjątkowym gronie czterdziestu przedsiębiorców przyczyniających się do rozwoju klubu w jego historycznym okresie, dołącz do nas już dziś! KLUB 40 czeka na Ciebie!


O KLUBIE 40

Nie jest dla nas ważne to, czy kierujecie Państwo mniejszą firmą czy wielką korporacją, czy chcielibyście wesprzeć klub najmniejszą kwotą czy też zostać sponsorem strategicznym, ponieważ każdy sponsor jest dla nas równie ważny. Uważamy, że każdemu, kto zechce wesprzeć nasz klub, należy się odpowiedni szacunek oraz pakiet korzyści, który możemy zaoferować. Bogata oferta marketingowa i reklamowa, jaką możemy przedstawić w zamian za zainteresowanie jest atrakcyjną formą rozpoczęcia współpracy.

Pamiętajmy, że GKS Bełchatów to nie tylko boiska i budynek, lecz blisko 40-letnia historia, bogata we wzloty i upadki, wielu bardzo dobrych zawodników, tysiące młodych adeptów futbolu, wiele wspaniałych przeżyć i wzruszeń, które naznaczyły drogę w staraniach o jak najwyższe standardy zarówno na boisku jak i organizacji klubu, który otarł się o mistrzostwo.

W obecnych czasach staramy się sprostać wymaganiom, jakie stawia przed nami XXI wiek. Historia nie raz pokazała, że samotność w osiąganiu wielkich przedsięwzięć jest niewskazana, więc w tym kluczowym dla nas momencie potrzebujemy wsparcia właśnie kogoś takiego jak Ty. Kogoś, z kim będziemy mogli zamieniać marzenia w rzeczywistość, kto będzie z nami na dobre i na złe, przy wygranej i porażce. Abyśmy mogli wspólnie powiedzieć za jakiś czas, że to nasz sukces i to właśnie Ty jesteś jego częścią.

Jeśli choć trochę obudziliśmy w Tobie sentyment związany z naszym klubem bądź dopiero zachęciliśmy do przygody i wspólnych przeżyć, nie wahaj się tylko skontaktuj się z nami, a na pewno spotkamy się i porozmawiamy. Napisz na biuromarketing@gksbelchatow.com lub zadzwoń: 570 788 633.


Pozdrawiamy
Zespół ds. marketingu

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Gryf Wejherowo
Gryf
Wejherowo
2018-05-26
17:00
W
Radomiak Radom
Radomiak
Radom
2018-06-02
17:00
D

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB 40

SPONSORZY I REKLAMODAWCY

   

GŁÓWNY PATRON MEDIALNY

PARTNER MEDIALNY
belsportbelsport

PARTNERZY
Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 75642 odwiedzin