Menu
Logo
Logo
Pge

Wyniki turniejów z udziałem juniorów z 27 maja

Wyniki turniejów z udziałem juniorów z 27 maja

IV Turniej Deichmann Minimistrzostwa 2017
 
27 maja drużyna GKS Bełchatów rocznik 2009 podzielona na dwa zespoły rozegrała swoje kolejne mecze w Deichmann Minimistrzostwach w Piotrkowie Trybunalskim w starszej kategorii wiekowej.
 
Kuba - Anglia (GKS I Bełchatów) 1:1 bramka: Januszewski
San Marino - WKS (GKS II Bełchatów) 7:3 bramki: 2x Marzol, Wesołowski
Szwajcaria - Anglia 5:1 bramki: 3x Januszewski, Niewiadomski 2x
 
Anglia: Domagała, Januszewski, Majcherek, Niewiadomski, Pazera, Staryga, Szulc, Wolańczyk
 
WKS: Borowiecki, Borzęcki, Florczak, Marzol, Stroszajn, Świątek, Terkalski, Wesołowski, Wojtaszek
 
Trener: Teodorczyk Adrian
Asystent: Ozga Bartłomiej
 
IV Turniej OZPN Piotrków Trybunalski w kategorii Żak F1 - runda wiosenna
 
Tego samego dnia drużyna rocznika 2009 podzielona na dwa zespoły rozegrała swój czwarty turniej z cyklu organizowanych przez OZPN Piotrków Trybunalski w rundzie wiosennej w starszej kategorii wiekowej Żak F1 (rocznik 2008). Tym razem młodzi adepci byli po raz pierwszy byli gospodarzami turnieju. Niestety na turniej po raz trzeci nie dotarła drużyna KKS Concordii Piotrków Trybunalski.
 
GKS I Bełchatów - UKS Hattrick I Bełchatów 3:5 bramki: 2x Krata
GKS II Bełchatów - UKS Hattrick II Bełchatów 3:3 bramki: 3x Wojtala
GKS I Bełchatów - UKS Hattrick II Bełchatów 3:0 bramki: 2x Roksela, Budziłek
GKS II Bełchatów - UKS Hattrick I Bełchatów 1:2 bramka: Rorat
GKS I Bełchatów - GKS II Bełchatów 6:1 bramki: 4x Krata, 2x Kołodziej - Mizera
UKS Hattrick I Bełchatów - UKS Hattrick II Bełchatów 3:0
 
Skład GKS I: Budziłek Filip, Roksela Bartosz, Krata Dawid, Kotlarek Michał, Kołodziej Kacper
 
Skład GKS II: Jaceńska Maja, Chojnacki Maciej, Mizera Bartłomiej, Kurowski Patryk, Rorat Ivo, Wojtala Igor
 
Trener: Teodorczyk Adrian
Asystent: Ozga Bartłomiej

27 maja w Szczercowie zespół GKS Bełchatów rocznik 2008 wziął udział w Turniej OZPN Piotrków Tryb. Wyniki osiągane przez GKS I i GKS II:

GKS I - Omega II Kleszczów 3:1 (Gembicki-2, Rymarczyk)
GKS I - Omega I Kleszczów 3:1 (Gembicki - 3)
Astoria I Szczerców - GKS I 2:3 (Gembicki, Gudajczyk, Pietrzak)
Astoria II Szczerców - GKS I 1:6 (Gembicki-3, Pietrzak-2, Rymarczyk)

GKS II - Astoria II Szczerców 1:5 (Wilk-3, Stępczyński-2)
GKS II - Omega I Kleszczów  1:0 (Wilk)
GKS II - Omega II Kleszczów 0:2
Astoria I Bełchatów - GKS II 5:0

Skład GKS I:
Burda, Pawełoszek, Kępiński, Rymarczyk, Gudajczyk, Gembicki, Pietrzak, Gala, Koszela

Skład GKS II:
Pawlak, Wilk, Dziedziczak, Polek, Stępczyński, Ciachorowski, Raczkowski, Sinkiewicz, Jarzębowski

Trener: Piotr Kurzawski

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Błękitni Stargard
Błękitni
Stargard
2017-11-19
17:00
D
Garbarnia Kraków
Garbarnia
Kraków
2017-11-25
13:00
W
Stal Stalowa Wola
Stal
Stalowa
Wola
2018-03-03
00:00
D

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB 40

SPONSORZY I REKLAMODAWCY

 

GŁÓWNY PATRON MEDIALNY

PARTNER MEDIALNY
belsportbelsport

PARTNERZY

Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 204600 odwiedzin