IV liga: Wysoka wygrana w Piotrkowie

W rozegranym w Piotrkowie meczu IV ligi zespół rezerw PGE GKS Bełchatów wygrał z miejscową Polonią 5:0 (3:0). Podopieczni trenera Krystiana Kieracha nie dali szans outsiderowi rozgrywek a bramki zdobywali nawet grając w osłabieniu.

Pierwszego gola zdobył strzałem głową Berłowski po podaniu Wrzoska, wynik podwyższył starszy z braci Papikyan po asyście Andrzejczaka a wynik do przerwy na 3:0 ustalił Kowalski uderzeniem głową po centrze Pałczyńskiego.

Po zmianie połów, pomimo straty w 55. minucie Michalskiego (czerwona kartka), bełchatowianie zdobyli dwa kolejne gole. Najpierw ponownie głową celnie uderzył Berłowski po podaniu Andrzejczaka a następnie Miedwiediew trafił na 5:0 wykorzystując asystę Kondrackiego.

Polonia Piotrków Trybunalski - PGE GKS II Bełchatów 0:5
Hubert Berłowski 10., 68., Volodya Papikyan 22., Grzegorz Kowalski 25., Dawid Miedwiediew 80.

Skład PGE GKS II: Daniel Niźnik – Bartosz Wrzosek, Grzegorz Kowalski, Damian Michalski, Marcin Szóstakiewicz (65. Piotr Góralczyk) – Bartłomiej Kondracki, Oskar Mazerant (46. Kacper Szafrański) – Konrad Andrzejczak, Volodya Papikyan (60. Kacper Banasiak), Krystian Pałczyński – Hubert Berłowski (70. Dawid Miedwiediew)