Rocznik 2000 wygrywa z kadrą U-16

W rozegranym w czwartek meczu towarzyskim drużyna GKS Bełchatów 2000 pokonała przebywającą w Gutowie Małym konsultacyjną kadrę Polski U-16 3:2 (2:1).

Bełchatowianie po szesnastu minutach prowadzili w tym ciekawym spotkaniu już dwiema bramkami a przy stanie 2:1 Krystian Wojtczyk obronił strzał z rzutu karnego. Reprezentanci zdołali jednak wyrównać w 55. minucie. Giekaesiacy dopięli swego i po golu z „jedenastki” ustalili wynik sparingu na 3:2.

Poczynaniom obu zespołów przyglądali się nie tylko trenerzy naszych drużyn, w tym Mariusz Pawlak, ale i skauci.

Polska U-16 (konsultacja) - GKS Bełchatów 2:3
Bramki dla GKS: 8’ Matuszewski, 16’ Kowalik (k), 73’ Szaniec (k)

Skład GKS: Wojtczyk (41’ Pajkert), Sionkowski (60’ Lisowski), Kozica (60’Kępiński), Bykowski (41’ Piesik), Torchalski (62’ Kubiaczyk), Śpiewak, Michalak, Matuszewski (65’ Mroziński), Łudczak (55’ Bryła), Szaniec, Kowalik