Menu
Logo
Pge

Giekaesiacy przed Gryfem

Giekaesiacy przed Gryfem

Po czwartkowym treningu o przedmeczowe opinie poprosiliśmy dwóch zawodników PGE GKS Bełchatów, Dawida Flaszkę i Piotra Witasika, którzy znaleźli się w kadrze na spotkanie z Gryfem Wejherowo.

Dawid Flaszka:

- Jedziemy z nastawieniem, by tę dobrą passę ostatnich tygodni utrzymać. To ciężki, wyjazdowy teren, ale postaramy się zdobyć komplet „oczek”. Można powiedzieć, że to mecz o „sześć punktów”, bo w przypadku wygranej to my odskoczylibyśmy rywalowi. Na pewno w pamięci jest ten jesienny mecz 2:3 u siebie i trzeba się po prostu się zrewanżować.

- Mieliśmy swoje sytuacje w Stalowej Woli, których niestety nie wykorzystaliśmy, a z przebiegu spotkania byliśmy lepszą drużyną. Przeciwnik praktycznie nam nie zagroził i tym bardziej szkoda tych dwóch punktów. Głowa może lekko była przy Świętach, ale jak się wychodzi na boisko, to o wszystkim się zapomina i chce się wygrać.

- To że mamy teraz serię dalekich wyjazdów nie robi nam większej różnicy. Przyjeżdżamy dzień wcześniej, można się wyspać i zregenerować.

- Świąteczny czas jest dla wszystkich na pewno fajną sprawą, kiedy można je spędzić z rodziną, odpocząć, ale teraz wróciliśmy do rzeczywistości i chcemy zdobyć trzy punkty.

Piotr Witasik:

- W poprzedniej rundzie grałem na wielu pozycjach, od początku wiosny jestem ustawiany jako środkowy obrońca. Myślę, że nie najgorzej to wygląda, jestem zadowolony i mam nadzieję, że tak będzie dalej a nawet jeszcze lepiej.

- Jesteśmy dobrze przygotowani do tego meczu. Czeka nas jeszcze analiza gry rywala. Zdecydowanie skupiamy się jednak na sobie i na tym, co my mamy grać. Analiza przeciwnika tylko może nam pomóc w wykorzystaniu ich błędów, jakie robią i zneutralizowaniu atutów, jakie mają.

- Ten jesienny, przegrany 2:3 mecz to już przeszłość. Nie ma co do tego wracać. Jedziemy do Wejherowa, by tam zagrać bardzo dobre spotkanie i przywieźć trzy punkty do domu.

- Mieliśmy okazje do zdobycia zwycięskiej bramki w Stalowej Woli i bardzo szkoda, że żadnej nie wykorzystaliśmy. Cieszy na pewno to, że nie przegrywamy, cieszy też drugi mecz na zero z tyłu, ale trzeba wreszcie strzelić więcej niż jednego gola.

Fot. Michał Antczak

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Pogoń Siedlce
Pogoń
Siedlce
2018-07-21
17:00
W
Siarka Tarnobrzeg
Siarka
Tarnobrzeg
2018-07-28
19:00
D
Radomiak Radom
Radomiak
Radom
2018-08-04
00:00
W

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB 40

SPONSORZY I REKLAMODAWCY

     

GŁÓWNY PATRON MEDIALNY

PARTNER MEDIALNY
belsportbelsport

PARTNERZY
Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 204539 odwiedzin