IV liga: Remis z Włókniarzem

W meczu 25. kolejki IV ligi łódzkiej drużyna rezerw PGE GKS Bełchatów zremisowała na wyjeździe z Włókniarzem Zelów 1:1 (1:0). Nasz zespół rozpoczął to spotkanie z aż dziewięcioma młodzieżowcami w składzie.

Pierwsze 20 minut to zdecydowana przewaga bełchatowian, później inicjatywa była po stronie gospodarzy a jej efektem dość przypadkowa bramka głową. W 36. minucie boisku musiał z powodu bolesnego urazu twarzy opuścić Michał Lewandowski, który dziś zagrał na prawej obronie.

W drugiej połowie mieliśmy festiwal nieskuteczności „Brunatnych”, którzy większość czasu spędzili na połowie Włókniarza a sam Paweł Zięba miał kilka dogodnych sytuacji do strzelenia gola. Bramkę zdobył strzałem głową Hubert Berłowski po asyście powracającego po kontuzji Krystiana Pałczyńskiego. Hubert mógł dać nam zwycięstwo, ale piłkę po jego uderzeniu głową wybił niemal z linii bramkowej jeden z zelowian.

Włókniarz Zelów – PGE GKS Bełchatów 1:1 (1:0)
Hubert Muszyński 37. - Hubert Berłowski 75.