IV liga: Zwycięstwo w ostatnich sekundach

W meczu 22. kolejki IV ligi drużyna rezerw PGE GKS Bełchatów wzmocniona zawodnikami pierwszego zespołu pokonała na boisku nr 2 Miejskiego Centrum Sportu KS Kutno 3:2 (2:0) i wróciła na 4. miejsce w tabeli

W pierwszej połowie bełchatowianie byli lepszą drużyną, co udokumentowali dwie bramkami autorstwa Daniela Ciechańskiego i Albina Maciejewskiego po asystach ze skrzydeł Pawła Zięby.

Druga połowa przyniosła więcej emocji, głównie dzięki postawie rywala i bramkarzy obu ekip. Goście zdobyli w 52. minucie gola kontaktowego, który dodał im wiary w zdobycie choćby punktu. „Brunatni” z kolei niepotrzebnie doprowadzili do nerwowej końcówki nie dobijając przeciwnika mając „setki” chociażby Bartłomieja Kondrackiego czy Pawła Zięby. Goście dopięli swego w 87. minucie a wcześniej mieli jeszcze okazje do strzelenia gola. I gdy wydawało się, że będziemy świadkami podziału punktów, w doliczonym czasie gry, Paweł Lenarcik mocno wybił piłkę, minął się z nią zawodnik z Kutna, dzięki czemu Maciejewski mógł popędzić na pustą bramkę i dać naszym zwycięstwo.

PGE GKS II Bełchatów - KS Sand-Bus Kutno 3:2
Bramki dla GKS: Daniel Ciechański 20., Albin Maciejewski 32., 90.+2