Menu
Logo
Logo
Pge

Pawlak: Każdy musi coś dać od siebie

Pawlak: Każdy musi coś dać od siebie

Przed wyjazdem na spotkanie w Opolu prezentujemy przedmeczową opinię trenera PGE GKS Bełchatów, Mariusza Pawlaka. Pojedynek z liderem 2 ligi rozpocznie się w sobotę o godz. 15.

- Ostatni mecz pokazał, że nie ma sensu rozgraniczać rywali na trudnych i słabszych. Na pewno boli, kiedy traci się w ostatnich sekundach gola. Gra się do ostatniego gwizdka i to była dla nas wszystkich nauczka. Tej bramki nie powinniśmy stracić, bo było pięciu naszych zawodników kontra dwóch z Bytomia. To jest sekunda i może stać się tragedia. Nie zagraliśmy tak zdecydowanie jeśli chodzi o odbiór piłki jak w Częstochowie, daliśmy rywalom więcej czasu na realizację ich pomysłów i przyszła kara. Punkty były bardzo ważne, ale ich nie mamy. Trzeba zrobić wszystko, by je odrobić, bo jest co odrabiać.

- Adam Nowak jest przewidziany do meczowej kadry. Liczę na niego, mam nadzieję, że jest w dobrej dyspozycji. Liczę na to, że jeśli wejdzie z ławki, to da taki bodziec jak ostatnio Papikyan. Potrzebujemy takich wejść, które odczuje drużyna.

- Jeśli chodzi o ewentualne zmiany w porównaniu do ostatniego meczu, to mam jeszcze czas na przemyślenia. To nie jest tak, że po zwycięstwie zostawia się skład bez zmian a po porażce są one konieczne. Każdy musi coś na tym boisku zostawić. Defensywni mają swoje zadania, ofensywni muszą stwarzać sytuacje, być zagrożeniem dla bramki rywala. Jeśli tego zawodnik nie robi, należy dać szansę następnemu, by móc realizować założenia całego zespołu. Mam oczywiście pomysł, bo skupiamy się przede wszystkim na sobie. 90% to my, pozostałe 10 to przeciwnik. Wiemy, że u rywala też są pewne braki kadrowe. Myślę, że możemy mieć 2-3 zmiany.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Legionovia Legionowo
Legionovia
Legionowo
2017-04-29
17:00
D
ROW 1964 Rybnik
ROW
1964
Rybnik
2017-05-06
19:00
W
Siarka Tarnobrzeg
Siarka
Tarnobrzeg
2017-05-13
17:00
D

Fotogalerie

Sonda

Przyjdziesz na mecz z Legionovią?
Tak, chodzę na każdy mecz 62 % , głosów: 50
Tak, tym razem będę 4 % , głosów: 3
Jeszcze się zastanawiam 4 % , głosów: 3
Nie, będę tylko śledził wynik 27 % , głosów: 22

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCYPARTNERZY

Galeria Olimpia


PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MEDIALNY
belsport

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 11561 odwiedzin