Ostatni sparing rezerw na 1:1

W swoim ostatnim meczu sparingowym tej zimy druga drużyna PGE GKS Bełchatów zremisowała na boisku ze sztuczną nawierzchnią MCS z Orkanem Buczek 1:1 (0:0).

W drużynie prowadzonej przez trenera Krystiana Kieracha zagrali od początku czterej zawodnicy pierwszej drużyny oraz obserwowany przez Mariusza Pawlaka napastnik Sebastian Łętocha, który stworzył trzy sytuacje do zdobycia gola.

Dzisiejsze spotkanie rozgrywane było w dobrym tempie a zawodnicy obu ekip zostawili dużo zdrowia na boisku. W pierwszej połowie drużyna Orkana miała dwie-trzy sytuacje do objęcia prowadzenia w tym najlepszą, kiedy po faulu Daniela Niźnika sędzia podyktował rzut karny. Strzał z „jedenastki” obronił jednak „Niziu” i nadal mieliśmy bezbramkowy remis.

Gole padły w drugiej połowie. W 48. minucie asystę Bartłomieja Kondrackiego z prawej flanki wykorzystał Hubert Berłowski. Wyrównanie nadeszło 10 minut później, kiedy to goście szybko wykonali rzut wolny, dzięki czemu ich zawodnik wyszedł sam na sam z Dawidem Kuźmą i strzałem między nogami wbił piłkę do siatki. W końcowych minutach Kacper Szafrański trafił z dziesięciu metrów w słupek.

PGE GKS II Bełchatów – GKS Orkan Buczek 1:1