GKS na turnieju podstawówek

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 wygrali zorganizowany w hali "Energia" VI Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej klas I – III o Puchar Dyrektora Zespołu. W zawodach wystąpiło wielu chłopców, którzy trenują w juniorskich grupach górniczego klubu.

Zorganizowanemu przez Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 turniejowi, w którym wzięło udział sześć reprezentacji szkół naszego miasta, przyglądał się m.in. prezes GKS „Bełchatów” S.A. Waldemar Sokół, który uczestniczył także w uroczystości nagradzania drużyn.

Warto wspomnieć, że rolę głównych sędziów turnieju pełnili byli zawodnicy "Brunatnych" Edward Cecot i Jacek Popek.

Trwające od godz. 9:00 zawody wygrała Szkoła Podstawowa nr 3, na drugim miejscu uplasował się ZSP nr 9 a na trzecim stopniu podium stanęli uczniowie SP nr 13 w Bełchatowie.

Kolejne miejsca zajęli: SP nr 12, SP nr 1 i SP nr 4.